owiewka dachowa

OWIEWKA PODWóJNA OWVT5-1

VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5

Owiewka Volkswagen Transporter T-5 kabina brygadowa wykonana z tworzywa poliestrowo-szklanego (włókno szklane - żywica), jest nowa, gotowa do montażu na samochodzie, nie wymaga lakierownia. Owiewka ta została specjalnie zaprojektowana oraz dostosowana do Volkswagena Transportera T5 z kabina brygadową. Składa się z dwóch części - dolnej - przyklejanej oraz przykręcanej do dachu, oraz górnej - nakładanej na dolną cześć. Spoiler posiada niewielką możliwość regulowania.

 

Owiewka zmniejsza zużycie paliwa o około 10-13% i opór powietrza o około 20% co powoduje podniesienie komfortu jazdy. Tworzywo, z którego jest wykonany spoiler oznacza się wysoką trwałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne jak deszcz, słońce, śnieg oraz mróz i co najważniejsze nie poddaje się zjawisku korozji. Spoiler jest mocowany do dachu za pomocą kleju oraz nito-nakrętek, wszystkie elementy (klej oraz nitonakrętki) potrzebne do zamocowania dachu znajdują się w komplecie.

 

Dane techniczne:

  • Wysokość: 57 cm
  • Szerokość: 188 cm
  • Długość : 173 cm
  • Max. wysokość na teleskopach: 75 cm
  • Czas montażu (w przybliżeniu): 2,5-3,5 godziny
  • Kolor standardowy Biały (kolor laminatu)

 

 

 

 

Koszty lakierownia owiewki na kolor nadwozia 400 zł brutto (w przypadku palety podstawowych kolorów danej marki). W innych przypadkach koszty są ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju farby oraz kosztów lakierniczych.

W przypadku przeróbek owiewki np: typu wycięcie otworu na agregat, doliczane są dodatkowe koszty (50,00 zł brutto)

Wysyłka owiewki kurierem: 300 zł brutto

przerywana

Cena netto: 2100 pln Cena brutto: 2583 pln Cena montażu: 200 pln

masz pytania: +48 697 99 68 91 lub +49 157 74931553

przerywana
galeriagaleriagaleriagaleria

zamówienie

Twój e-mail:

Dane teleadresowe i uwagi: