owiewka dachowa

OWIEWKA ASD LINE - OWID-5DAILY DO 2006 R.

IVECO DAILY

Owiewka Iveco Daily do roku 2006 wykonana z tworzywa poliestrowo-szklanego (włókno szklane - żywica), jest nowa, gotowa do montażu na samochodzie, nie wymaga lakierownia. Owiewka ta została specjalnie zaprojektowana oraz dostosowana do Iveco Daily. składa się z jednej części przyklejanej oraz przykręcanej do dachu .Spoiler nie posiada możliwości regulowania.

przerywana

Owiewka zmniejsza zużycie paliwa o około 10-13% i opór powietrza o około 20% co powoduje podniesienie komfortu jazdy. Tworzywo, z którego jest wykonany spoiler oznacza się wysoką trwałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne jak deszcz, słońce, śnieg oraz mróz i co najważniejsze nie poddaje się zjawisku korozji. Spoiler jest mocowany do dachu za pomocą kleju oraz nito-nakrętek. Wszystkie elementy (klej oraz nitonakrętki) potrzebne do zamocowania dachu znajdują się w komplecie.

przerywana

Dane techniczne:

Spoiler występuje w dwóch wysokościach:

  • Standard: 55 cm
  • Plus: 73 cm
  • Szerokość: 187 cm
  • Czas montażu (w przybliżeniu): 1,5 godziny
  • Kolor standartowy Biały (kolor laminatu)

 

 

 

 

Koszty lakierownia samej owiewki na kolor nadwozia 300 zł brutto (w przypadku palety podstawowych kolorów danej marki). Dla innych kolorów koszty są ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju farby oraz kosztów lakierniczych. W przypadku przeróbek owiewki np:typu wycięcie otworu na agregat , doliczane są dodatkowe koszty (50,00 zł netto)

Wysyłka owiewki kurierem: 300 zł brutto

przerywana

Cena netto: 1250 pln Cena brutto: 1538 pln Cena montażu: 200 pln

masz pytania: +48 697 99 68 91 lub +49 157 74931553

przerywana
galeriagaleriagaleria

zamówienie

Twój e-mail:

Dane teleadresowe i uwagi: